loader image
+48565656565 oferty@remax-praca.pl

Całościowa strategia działań

Wierzymy, że oparta na danych, solidna strategia jest najważniejsza w uzyskaniu najlepszych rezultatów działań marketingowych.
Czy wiesz kim jest Twój idealny odbiorca? Co lubi, a czego nie? Co motywuje go do zakupu? Jakimi kanałami można do niego trafić?
Dobrze określona grupa odbiorców to konieczność, jeśli chcesz z powodzeniem rozwijać swoją firmę.
Korzystając z nowoczesnych narzędzi analityki internetowej oraz bazując na umiejętnościach i doświadczeniu, precyzyjnie zdefiniujemy grupę odbiorców dla Twoich usług czy produktów.
Tworząc strategię skutecznych działań marketingowych, dokonamy audytu Twoich dotychczasowych aktywności i zaproponujemy zmiany, które zwiększą konwersje i przyśpieszą Twoją firmę.
Chcesz pozyskać nowych klientów lub wprowadzasz produkt na rynek?

Stworzymy dla Ciebie plan, w którym wszystkie segmenty Twoich przedsięwzięć w Internecie będą współgrały i przybliżą Cię do obranego celu.

Branding, czyli projektowanie i rozwój wizerunku.

Jest niemal pewne, że Twój klient po raz pierwszy spotka się z Twoją firmą poprzez stronę www. Użytkownik w sieci ma niecałe 3 sekundy, by zdecydować, czy zostanie u Ciebie.
Niech to spotkanie zostawi po sobie pozytywne wrażenia! Dzięki dobrze zaprojektowanej i funkcjonalnej stronie, wielokrotnie zwiększasz szanse na konwersję, powrót czy polecenie Twojej firmy przez użytkownika.
Stworzymy dla Ciebie coś więcej niż rozpoznawalne logo – nadamy styl Twojej marce tak, żeby zachęcała do nawiązania dłuższej relacji.
Damy Twojemu klientowi to, czego oczekuje – spójne doświadczenia, które zaspokoją jego potrzeby.

Organiczne i płatne media społecznościowe

Nie ma dziś konsumenta, który nie angażowałby się w social mediach. Jesteśmy przekonani, że media społecznościowe stają się (jeśli już nie są), kluczowym miejscem przyciągania klientów.  

Tik-tok, Facebook czy LinkedIn? Gdzie powinna być aktywna Twoja firma?
Zdiagnozujemy Twoją pozycję w social mediach i wytypujemy dla Ciebie najważniejsze platformy do kontaktu z Twoim potencjalnym odbiorcą.

Dzięki dobremu rozeznaniu w SM oraz narzędziom analitycznym, dobierzemy odpowiedni sposób komunikacji (tone of voice) i poprowadzimy Twoje strony na platformach.
Poprzez nowoczesne treści video i niebanalne pomysły, zwiększymy zasięgi, zbudujemy zaangażowanie i odróżnimy Cię od konkurencji.
Zaprojektujemy treści reklamowe, które będą prowadzić do konwersji i zmienią zaangażowanego użytkownika w klienta.

Internetowy PR

Zbudowanie rozpoznawalności marki w sieci, wymaga wielu przemyślanych i systematycznych działań. Artykuły informacyjne, „marketing szeptany” czy działania influencerskie muszą być skoordynowane z innymi, aby przyniosły oczekiwane efekty.
Kryzysy – dobra twarz w każdej sytuacji.
W czasach kiedy każdy może być hejterem, a konkurencja nie śpi – trzeba wiedzieć jak dyplomatycznie rozwiązywać kryzysowe sytuacje.

Marketing treści

Współczesny użytkownik Internetu jest
wymagający. Chce być dobrze poinformowany, ale nie znudzony, chce się angażować w relacje, ale
nie chce być nagabywany. Oczekuje szybkich rozwiązań, ale również rozrywki w jego guście…
Jak informować o firmie, sprzedawać czy
zdobywać kontakty bez nudy i powtarzalności?

My to wiemy!
Mamy oko na szybko zmieniający się świat
internetowych trendów, dlatego wiemy jak
tworzyć i pisać, aby Twoja firma nie została w tyle.
Zależnie od potrzeb Twoich potencjalnych
klientów – wyczarujemy treści, które zainteresują, teksty, które zachęcą do powrotu po więcej, filmy, które nakłonią do zapoznania się z Twoją firmą i jej ofertą. Sprawdzimy czego szukają w Internecie
twoi klienci i dostosujemy Twoje treści do ich zapytań tak, aby jednocześnie odpowiadać na potrzeby klientów i poprawiać Twoją pozycję w sieci.