Nazwa stanowiska
Kierowca - kategoria C
Opis stanowiska

Chcesz podjąć dobrą i legalną pracę? Chcesz wyjechać do pracy za granicę i nie martwić się o formalności? Skontaktuj się z nami i wyjedź!

Firma REMAX Sp. z o.o. to certyfikowana Agencja Pracy z długoletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie do Niemiec. Naszą misją jest odpowiednie dopasowanie profilu Kandydata do oferowanego stanowiska. Pomagamy podjąć zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

Obowiązki
  • kursy śmieciarką według zaplanowanej trasy
  • praca w systemie 2 lub 3 zmianowym
  • dbanie o powierzony samochód
Wymagania
  • minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku
  • prawo jazdy kat. C lub C+E (art. 95)
  • karta kierowcy
  • znajomość języka niemieckiego – mile widziana
  • sumienność, rzetelność i odpowiedzialność
Oferujemy

·        umowa o pracę z niemieckim pracodawcą
·        transport
·        zakwaterowanie
·        zaliczki wypłacane co tydzień
·        możliwość długofalowej współpracy

Kontakt

Aplikuj przez formularz, lub skontaktuj się z nami!

Czas zatrudnienia
Elastycznie
Miejsce pracy
Date posted
20 czerwca 2022
Close modal window

Position: Kierowca - kategoria C

Dziękujemy za aplikowanie na to stanowisko pracy!
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy!